Admin

Honor Roll

Honor Roll

GPA 3.5 & HIGHER


   

 GRADE 12

RODRIGUEZ LUCIA
FARMER LUKE
HRUNKA ISABELLA
CREWS HANNAH
ARNOLD DANIELLA
CHISAM DEVON
KASSAKATIS CHANNA
ROSSI ROSINA
VERA JARED
WILHELM KAYLA
BRYAN SAMANTHA
GALLO ISABELLA
SMITH CARLEE
BELLISSIMO CHRISTIAN
ELLIS ANDI
VANCE THOMAS
CALCAGINO KAITLYN
DE LA CRUZ SHEILA
GALASSI CHRISTIANA
GODFREY COURTNEY
MANNING JONAH
MANTZ NICHOLAS
SPAUGH JACKSON
OSULLIVAN GABRIELLA
SIERRA-MOELLER JOCELYN
   

 GRADE 11

 
JENNINGS NICOLE
LANGIUS PHOEBE
CARROLL EMILY
AVERY NATHAN
PIETERSE AUSTIN
SANFORD LUCIEN
TUMMINELLO FRANK
COPELAND LAKEN
BERNER BRIAUNA
JOHNSON NATALIE
FERREIRA KAYLA
THRIFT VICTORIA
BALADO KATHRYN
SPOONE ROBERT
CONNOLLY MARY
   
 

GRADE 10

   
NOVAK RAVEN
DEVAULT JACOB
ALONSO ANDREA
MONAHAN JARROD
BUSBEE KELSEY
GIZZI GIANNI
REILLY AMANDA
RODRIGUEZ JESSICA
ABOUJAOUDE SOPHIA
GREEN ZOE
SHENE AUDREY
PRIETO MORGAN
CARLSON ANYA
BURGESS GRACIE
MAYO AYLA
BARBA JULIANNE
COONROD JERRIN
DRUM HUNTER
HEWITT PATIENCE
LOCKHART KYLE
PIGOTT ALANALYN
   
 

GRADE 09

   
FAY JENNA
BARAN ELIZABETH
BRANT JOSHUA
BURLUM DYLAN
DIMSEY SAGE
GONZALEZ GABRIEL
HOUSER KENDI
KERR ANGELA
LOPEZ KIMBERLEY
PADDOCK-BRUEGGEMA BRIANA
SALAZAR LUCAS
SPRINGARD JOSEPH
SPRINGARD KRISTINE
LOAYZA CAROLINA
GERARDY ANDRES
LONDONO MARIA
BRUNI ADEN
MEDINA SALMA
LEWIS VICTORIA
   

GRADE 8

   
BLAINE JUSTIN
BROADHEAD ALEXANDER
DOUBLEDAY AMBER
IBRAHIM ALI
KUPSAW CLAIRE
ROSADO ROSSANA
WARD GAVIN
RILEY RICHARD
STEELE ABBIGAIL
CROWLEY ALAYNA
MURRAY CARGAN
TEFFT GREGORY
BRANN JAYMEE
BREESE GABRIELLA
HOWARD SIERRA
 MAGEE  JOSEPH
   

GRADE 7

   
BRAND SAVANNAH
LOUKONEN JOHNNY
MURPHY LIAM
STOUT CONNER
DANIEL KIRA
PLATTE CHARLES
SMEDLEY DAISY
   

 GRADE 6

   
BALADO DAVID
BEAUDETTE ALEXIS
BLAINE MELISSA
FINNELL LOGAN
INFANTADO-REEKIE IVAN
LEJEUNE BENJAMIN
ROSADO JUAN
BUSH ARIELLE
PRICE COLTON
AARON KAI
BENSON MAYA


 

GPA 3.0 - 3.49

   
 

GRADE 12

   
AGUIRRE OFELIA
LE CLAIR KARLEIGH
RODRIGUEZ GABRIELA
FAZEKAS MARTIN
GOBLE LAURA
BOTTS SAMANTHA
BOHN SAVANNAH
ALBERS SKYLAR
GROGAN MAKAYLEE
OLDS CALEB
   

GRADE 11

   
GERARDY-FLORES ALEXANDER
SPARKS EMMA
KALINOWSKI MAXIMUS
MARTINS DANNY
NOTARY ANTHONY
PADILLA ALEX
ZIMNICKI WERONIKA
COLEMAN ERIN
LABOUNTY GABRIELLE
RODRIGUEZ MELYSA
   

 GRADE 10

   
SANDS POLINA
BARNETT COURTNEY
   

GRADE 9

   
NELSON WILLIAM
CRANSTON AURELIUS
AUSTRA KAYLA
BURGESS KAYLEE
   
 

GRADE 8

   
LOVELL LAUREN
ROLLER ETHAN
BUTZ ISABEL
ATMANI MOHAMED
HARRINGTON HAVEN
DOERR SYDNEY
HEMBREE TERRA
HEMPFLING PAIGE
HUTTO RYAN
MOON LORD-STERLIN
OESTREICH FAITH
SHARP-PAAR KOREY
TRAUCHT NATALIE
   
 

GRADE 7

   
KAHL ANTHONY
MCBRIDE COLIN
RANDAZZO SERAFINO
THOMAS SOFIA
MCVETY JOSEPH
KIRKLAND MAKENLI
HILL HENRY
SWETLAND SOPHIA
DUVAL TREVOR
JUDY NEVAEH
PEPIN NATHAN
SEDMAK JACK
   
 

GRADE 6

   
ELWOOD EMMA
LALOR ABIGAIL
PEREZ ISMAEL
BELGRAVE CHRISTINE
BRUNER EMMA
JOHNSON CHRISTIANA
MENOSKY KADEN
REISEN REBECCA



Website by SchoolMessenger Presence. © 2018 West Corporation. All rights reserved.